Slevy

Zlaté šperky Počet produktů: 245

Podkategorie

 • Zlaté náušnice

  Zlaté náušnice jsou šperkem, který nesmí scházet ve Vaší šperkovnici. V naší nabídce naleznete náušnice pro každodenní nošení i slavnostní příležitost, celozlaté náušnice i zlaté náušnice se zirkony. Vybrat si můžete například podle typu zapínání. Je libo pohodlné kroužky, elegantní dámský patent nebo praktickou puzetu? O typech zapínání naleznete více podrobností v sekci Typy náušnic. Máme pro Vás široký výběr náušnic ze žlutého i bílého zlata.

 • Zlaté prsteny

  Zlatý prsten dokáže zkrášlit ruku každé ženy. V naší nabídce najdete prsteny celozlaté i zlaté prsteny se zirkony. Pomocí filtru si můžete zvolit potřebnou velikost prstenu i barvu zlata. Pro výběr správné velikosti můžete použít naší měřící pásku (ke stažení ZDE) Máme zlaté prsteny drobné i robustní, stačí se podívat v detailu produktu na údaj o šířce hlavy prstenu (což je horní část zlatého prstenu). Nabízíme prsteny i bílého i žlutého zlata v elegantním a nadčasovém designu.

 • Zlaté přívěsky

  Zlatý přívěsek je krásnou ozdobou a vhodným dárkem pro Vaše nejmilejší. Nabízíme velký výběr přívěsků z bílého i žlutého zlata, celozlatých přívěsků i zlatých přívěsků se zirkony. Můžete si vybrat z celé řady motivů, mezi nejoblíbenější patří rozhodně zlatý přívěsek srdce a křížek, ale nabízíme i zlaté přívěsky ve tvaru slona, slunce nebo klíče. Pokud ještě nemáte vhodný řetízek ke svému přívěsku, naleznete ho v sekci Zlaté řetízky.

 • Dětské zlaté náušnice

  V naší nabídce máme zlaté náušnice pro děti všech věkových kategorií. Dětské zlaté náušnice se zapínáním dětská brizura se hodí především pro malé děti a miminka. Pro slečny předškolního a mladšího školního věku jsou velmi vhodné zlaté dětské náušnice se zapínáním na dámský patent. Pro větší slečny můžete zvolit typ náušnic kroužek. Dětské náušnice nabízíme ze žlutého i bílého zlata se zirkony i celozlaté.

 • Zlaté soupravy

  Zlatá souprava náramku a náhrdelníku je ideálním šperkem, pokud chcete působit elegantním dojmem. Velmi oblíbené jsou také zlaté soupravy náušnic, přívěsků a odpovídajícího prstenu. V nabídce naleznete zlaté soupravy se zirkony i celozlaté soupravy. Vybírat můžete ze souprav z bílého i žlutého zlata.

 • Zlaté náhrdelníky

  Zlatý náhrdelník nemusí být jenom doplňkem pro slavnostní příležitost. V naší nabídce máme celou řadu zlatých náhrdelníků pro každodenní nošení. Velice oblíbené jsou zlaté náhrdelníky typu kolier. Jedná se o jemný řetízek zdobený závěsem. Nabízíme náhrdelníky ze žlutého i bílého zlata, celozlaté náhrdelníky i zlaté náhrdelníky se zirkony. Pokud se chystáte pořídit náhrdelník jako dárek, máme v naší nabídce i elegantní sametovou krabičku určenou na zlaté náhrdelníky.

 • Zlaté brože

  Elegantní doplněk na sako nebo kabát, to je zlatá brož. Zlaté brože se hodí spíše do společnosti a pro slavnostní příležitost. Pro denní nošení i oživení Vašeho šatníku Vám nabízíme širší výběr v sekci Stříbrné brože.

 • Zlaté náramky

  Zlatý náramek je Vaším elegantním doplňkem. V naší nabídce naleznete zlaté náramky pro ženy i dívky ve velikostech 18-20 cm. Náramky z bílého i žlutého zlatavou především celozlaté, ale naleznete zde i několik typů zlatých náramků zdobených zirkony. Nabízíme i dětské zlaté náramky s destičkou vhodnou ke zhotovení rytiny.

 • Zlaté řetízky

  Řetízky ze žlutého i bílého zlata máme pro Vás v různých délkách a vzorech. Zlaté řetízky typu anker jsou velmi univerzální a hodí se na všechny typy přívěsků. Jemný zlatý řetízek lambda se skvěle hodí k přívěskům se zirkony. Zlatý řetízek je vždy skvělým dárkem hlavně, když na něj vyberete některý ze zlatých přívěsků. Délku zlatého řetízku vybírejte podle toho, kde chcete přívěsek mít. Zlatý řetízek délky 42cm se hodí pro přívěsky, které chcete mít hned u krku, a nebo pro malé slečny. Délka 45 cm je univerzální a hodí se skoro pro každou ženu. Zlatý řetízek délky 50cm je vhodný i pro hlubší výstřih.

 • Zlaté zásnubní prsteny

  Pro důležité životní kroky je vždy potřeba si dobře vybrat. V naší nabídce zlatých zásnubních prstenů si můžete vybrat z mnoha různých velikostí i vzorů. Dobře zvolený zlatý zásnubní prsten dokáže znásobit kouzlo okamžiku žádosti o ruku. Pro výběr správné velikosti můžete použít naši měřící pásku (ke stažení ZDE). Neváhejte se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc s výběrem zlatého zásnubního prstenu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 245 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 245 položek