Nejprodávanější produkty

Vrácení zboží

Pokud při nákupu šperku nevyberete vhodnou velikost nebo Vám šperk nevyhovuje jinak, máte do 14 dnů od doručení zásilky (převzetí zboží ) nárok na odstoupení od smlouvy. K tomuto účelu si můžete stáhnout náš formulář k odstoupení od kupní smlouvy. Vyplňte do něj, prosím, Vaše kontaktní a bankovní údaje.

Šperk dobře zabalte a zašlete nejlépe jako ceninu (V případě škody vzniklé přepravou zásilky Vám bude náhrada vyplacena dopravcem dle deklarované ceny) na adresu:

Sypo spol. s r.o.

Na Václavce 23

Praha 5

15000

 Nezapomeňte přiložit originál účtenky, který Vám byl se zbožím doručen a Vaše kontaktní údaje, které můžete vyplnit do našeho formuláře k odstoupení od kupní smlouvy.

 

Reklamace

Pokud se na zboží vyskytne vada, kterou jste nezpůsobili nevhodným užíváním, máte právo zboží reklamovat. Reklamované zboží pečlivě zabalte, přiložte doklad o koupi zboží, popis reklamované vady a Vaše kontaktní údaje. Pokud se jedná o šperk, doporučujeme vám zaslat jej jako ceninu. Balíček zašlete na adresu:

Sypo spol. s r.o.

Na Václavce 23

Praha 5

15000

Po převzetí zásilky Vás budeme informovat o přijetí reklamace a od této doby začíná běžet zákonná lhůta 30 dnů na vyřízení reklamace. Jakmile bude reklamace vyřízena, budeme Vás kontaktovat.