Nejprodávanější produkty

DOPRAVA ZBOŽÍ A PLATBY

Dopravce

Poštovné a balné

Dobírka nebo hotovost

Platba převodem

Platba kartou

Osobní odběr Praha 5

0 Kč

+ 0 Kč

+ 0 Kč

X

Osobní odběr Litvínov

0 Kč

+ 0 Kč

+ 0 Kč

+ 0 Kč

Česká pošta do ČR

90 Kč

+ 77 Kč

+ 0 Kč

+ 0 Kč

Česká pošta na Slovensko

150 Kč

+ 77 Kč

X

+ 0 Kč

Zásilkovna do ČR

90 Kč

+ 40 Kč

+ 0 Kč

+ 0 Kč

Zásilkovna na Slovensko

110 Kč

+ 40 Kč

X

+ 0 Kč

+          příplatek k poštovnému a balnému

X         druh platby není možný

 

  • Možnost osobního odběru je na adrese obchodu: ZLATNICTVÍ – SYPO, Náměstí Míru 336, Litvínov, Tel.:476 731 296. Vyčkejte, prosím, na obdržení e-mailu potvrzujícího dostupnost zboží na prodejně. V obchodě je možnost platby v hotovosti nebo kreditní kartou.

 

  • Nově možnost osobního odběru v Praze na adrese sídla společnosti Na Václavce 23, Praha 5. Platby na adrese sídla společnosti přijímáme pouze v hotovosti. Budeme Vás kontaktovat ohledně možného termínu vyzvednutí.

 

  • Při platbě převodem na účet bude zboží odesláno nejpozději do tří pracovních dnů od připsání částky na náš účet. Většinu zásilek ovšem odesíláme hned v den platby nebo následující pracovní den. 


  • Za platbu na dobírku bude k poštovnému a balnému účtován příplatek 77 Kč u České pošty, s.p. a 20 Kč u Zásilkovny.

  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

  • Ke každému šperku objednanému na dobírku nebo při platbě převodem obdržíte ozdobnou krabičku zdarma. Další dárkové krabičky si můžete prohlédnout v sekci DÁRKOVÉ KRABIČKY.