Perly Počet produktů: 65

Podkategorie

 • Perlové náušnice

  V naší nabídce naleznete zlaté perlové náušnice i stříbrné perlové náušnice. U zlatých perlových náušnic si můžete vybrat barvu i velikost perel i barvu zlata. Z typu zapínání zlatých perlových náušnic je na výběr dámský patent nebo šroubek. Pokud by Vámi požadovaná kombinace perlových náušnic nebyla zrovna v nabídce, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám náušnice vyrobíme dle vašich požadavků. Stříbrné perlové náušnice jsou typově velmi variabilní. Můžete si vybrat visací, drobné přisedající na ucho nebo třeba perly kombinované se zirkony i dalšími kameny.

 • Perlové náhrdelníky

  Náhrdelník z pravých perel je elegantní doplněk ke společenskému oděvu, ale můžete ho nosit i každý den do kanceláře. Všechny naše perlové náhrdelníky jsou uzlíkované a dodáváme je s certifikátem pravosti perel. Kromě perlových náhrdelníků nejdete v této sekci i stříbrné náhrdelníky s perlami. Perly jsou přírodní materiál, proto je potřeba se o ně dobře starat. Po každém nošení je doporučujeme otřít vlhkým hadříkem a dobře vysušit. Více informací o perlách a jejich původu najdete v sekci O perlách.

 • Perlové prsteny

  Prsten s perlou ozdobí Vaši ruku jako nic jiného. Naše perlové prsteny jsou osazeny sladkovodními perlami různých barev. Vybírat si můžete podle velikosti prstenu s perlou. Pokud potřebujete změřit správnou velikost perlového prstenu, použijte naši měřící pásku (ke stažení ZDE).

 • Perlové přívěsky

  Perlový přívěsek je velmi atraktivní šperk za příznivou cenu. Nabízíme přívěsky s perlami a zirkony, které se stanou oblíbenou součástí Vaší šperkovnice. Naše přívěsky jsou osazeny sladkovodními kultivovanými perlami.

 • Perlové náramky

  Nabízíme kvalitní stříbrné náramky s perlami v elegantním designu. Perlový náramek je krásný a nápadný šperk vhodný pro každou ženu. Naše perlové náramky jsou zdobeny sladkovodními perlami. Pokud Vás zajímá více o perlách v našich perlových náramcích, navštivte sekci O perlách.

 • Perlové soupravy

  Zlatá nebo stříbrná souprava s perlami je skvělým módním doplňkem pro každou ženu. Krásnou perlovou soupravu náušnic, přívěsku a prstenu můžete pořídit za skvělou cenu. V našich perlových soupravách jsou výhradně pravé sladkovodní perly.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 65 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 65 položek